Våre servicesentre

Kontakt sentralbordet:

Telefon: 31 00 90 00 | E-post: post@ssn.no


Åpningstider servicesentre:

Campus: Mandag-torsdag: Fredag:
08:00-15:00 08:00-15:00
Drammen 10:00-13:00 10:00-13:00
Kongsberg 09:00-16:00 09:00-15:00
Notodden 08:00-15:00, stengt onsdag 08:00-15:00
Porsgrunn 09:00-15:00 09:00-15:00
Ringerike 09:00-15:00 09:00-13:00
Vestfold 09:00-20:00 09:00-16:30

Servicesenterene har reduserte åpningstider i vinterferie, høstferie, juni og juli. Vi holder stengt hele påskeferien og hele romjulen.


Våre lokale servicesentre:

Bø:

Hege RottemHege C. Rottem 
Studentservicekonsulent
31 00 83 59 | hege.rottem@ssn.no

Besøks- og postadresse: 
Gullbringvegen 36, 3800 Bø


 

Gro G. HauglandGro Gøytil Haugland 
Studentservicekonsulent
31 00 83 80 | gro.g.haugland@ssn.no

Besøks- og postadresse: 
Gullbringvegen 36, 3800 Bø


 


Drammen:

Vegard Franksson
31 00 84 08 | 488 84 046 | vegard.franksson@ssn.no

Florin Todoran
31 00 83 99 415 53 608 | alin.florin@ssn.no

Besøks- og postadresse:
Grønland 58, 3045 Drammen (Papirbredden 1)


Kongsberg:

Siri Berglia Hovind 
Bokhandelmedarbeider / studentservicekonsulent
31 00 83 98 | siri.hovind@@ssn.no

Besøks- og postadresse:
Kirkegata 6, 3616 Kongsberg


Notodden/Rauland:

Signe Mari Ulsvik OlsenSigne Mari Ulsvik Olsen 
Studentservicekonsulent
31 00 83 72 | signe.mari.olsen@ssn.no

Besøksadresse:
Lærerskoleveien 40, 3679 Notodden 
Postadresse:
Postboks 155, 3679 Notodden 
 


Porsgrunn:

Ida Grotnæss JohansenIda Grotnæss Johansen 
Studentservicekonsulent
31 00 83 58 | ida.johansen@ssn.no

Besøks- og postadresse: 
Kjølnes Ring 56, 3918 Porsgrunn


 


Ringerike:

Tina-Anine Karlsen LienTina-Anine Karlsen Lien
Studentservicekonsulent
31 00 83 96 | tina-anine.lien@ssn.no

Besøksadresse:
Bredalsveien 14, 3511 Hønefoss (fløy C, rom 123)
Postadresse:
Postboks 164 Sentrum, 3502 Hønefoss
 


Vestfold:

Anniken SkotteAnniken Skotte 
Studentservicekonsulent
31 00 83 48 | anniken.skotte@ssn.no

Besøks- og postadresse:
Raveien 201, 3184 Borre (Aktivitetsbygget)

 


 Anette Bakke Fredriksen
 Studentservicekonsulent
 31 00 84 92 | anette.bakke.fredriksen@ssn.no

Besøks- og postadresse:
Raveien 201, 3184 Borre (Aktivitetsbygget)