• + Studentrådgivere i Buskerud

    For timebestilling, send en e-post til den studentrådgiveren du ønsker å snakke med. Du vil i løpet av kort tid få svar på din henvendelse.


    Eli JensrudEli Jensrud

    Studentrådgiver
    Drammen og Kongsberg
    Kontor Drammen: 6411
    Kontor Kongsberg: 5306
    eli.margareth.jensrud@usn.no
    31 00 89 22 | 406 08 376

    Tilgjengelige dager i Drammen: Hver mandag og tirsdag, samt annenhver onsdag (partallsuker).
    Tilgjengelige dager i Kongsberg: Hver torsdag og fredag, samt annenhver onsdag (oddetallsuker).


    Lena PfeilerLena Pfeiler

    Studentrådgiver
    Ringerike og Drammen
    Kontor Ringerike: C126
    Kontor Drammen: 6411
    lena.pfeiler@ssn.no
    31 00 83 45


    Tilgjengelig på Ringerike mandag - torsdag: 09:00-15:00.
    Tilggjengelig i Drammen hver fredag: 09:00-15:00.


     

  • + Studentrådgivere i Telemark

    For timebestilling, send en e-post til den studentrådgiveren som hører til på ditt campus. Du vil i løpet av kort tid få svar på din henvendelse.


    mette cecilie ankerMette Cecilie Anker

    Studentrådgiver
    Porsgrunn
    Kontor: A-193b
    31 00 83 53 | 416 27 815
    mette.cecilie.anker@ssn.no


    Lisbeth WeltaLisbeth Welta

    Studentrådgiver

    Kontor: 1-147
    31 00 83 84 | 954 73 335
    lisbeth.welta@ssn.no

     


    Åse SageieÅse Sageie

    Studentrådgiver
    Notodden/Rauland
    Kontor: L-231
    31 00 83 65 | 971 60 989 
    ase.sageie@ssn.no

     


     

     

  • + Studentrådgivere i Vestfold

    For timebestilling, send en e-post til den rådgiveren du ønsker å snakke med. Du vil i løpet av kort tid få svar på din henvendelse.

    Rådgiverne i Vestfold er tilgjengelige hver ukedag.


    Rådgiver Roar Johansen Roar Johansen

     Studentrådgiver
     Kontor: E1-20 (Aktivitetsbygget)
    31 00 84 30
    roar.johansen@ssn.no

     

     


    Anne Mari FredriksenAnne Mari Fredriksen

    Studentrådgiver
    Kontor: E1-19
    31 00 84 48
    anne.mari.fredriksen@ssn.no

     

     


    Thorvald Tangjerd AbrahamsenThorvald Tangjerd Abrahamsen

    Koordinator for tilrettelegging
    Kontor: B1-31
    31 00 85 88
    thorvald.abrahamsen@usn.no